ikonka kontakt

Kontakt

Producent pasów transportowych, ceratek teflonowych – kontakt

Formularz kontaktowy

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej oferty, która obejmuje taśmy transportujące i pasy napędowe, prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego. Znajdą u nas Państwo także pasy zębate oraz taśmy silikonowe i teflonowe. Z przyjemnością udzielimy informacji na temat naszych rozwiązań stosowanych w produkcji pasów transportowych, ceratek teflonowych i wielu innych produktów. Zapraszamy do kontaktu. Po otrzymaniu zgłoszenia w ciągu 1 godziny skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel.

Dziękujemy! Twoja wiadomość została wysłana.
* * * * * *

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Potyrała i Spółka Sp. J. z siedzibą w Stargardzie (73-110) przy ul. Usługowej 11, zwana dalej "Firmą".

2. Firma nie ma obowiązku powoływania Inspektora Ochrony Danych, niemniej jednak w ramach pełnionych obowiązków sprawami ochrony danych osobowych zajmuje się wyznaczona osoba, kontakt z nią jest możliwy poprzez adres e-mail: biuro@potyrala.com.pl

3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego oraz prowadzenie ewentualnego dalszego kontaktu na Pani/Pana życzenie oraz w celu marketingu produktów i usług Firmy i nie będą udostępniane innym odbiorcom (Art. 6.1f - RODO).

4. Firma przetwarza następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

5. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres roku od daty wysłania zapytania.

6. Posiada Pani/Pan prawo żądania od Firmy dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także do przenoszenia danych.

7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

8. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane wyłącznie firmom świadczącym usługi informatyczne.

Siedziba firmy

"POTYRAŁA I SPÓŁKA" sp. j.
ul. Usługowa 11, 73-110 Stargard
telefon +48 91 469 32 99
e-mail: biuro@potyrala.com.pl

Oddział firmowy

"POTYRAŁA I SPÓŁKA" sp. j.
ul. Kasztanowa 2B, 64-320 Niepruszewo
telefon +48 61 879 32 82
e-mail: poznan@potyrala.com.pl