ikonka

Aktualności

Dystrybutor taśm i pasów transportowych: Aktualności

Firma Potyrała i Spółka zajmuje się konfekcjonowaniem i dystrybucją elementów do transportu wewnętrznego. W naszej ofercie posiadamy bogaty wybór taśm z tworzyw sztucznych: poliuretanu, PCV, silikonu, teflonu, a także według zastosowania: modularnych, przenośnikowych prostych i łukowych, siatkowych stalowych i tworzywowych, taśm do szlifierek. Ponadto oferujemy swoim Klientom bardzo wytrzymałe węże techniczne do rolek napędowych.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów i zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Wyważanie i osiowanie części maszyn

Data utworzenia: 31 stycznia 2018

Pragniemy poinformować, że poszerzyliśmy nasze usługi o wyważanie i osiowanie części maszyn takich jak: wały, wentylatory, wirniki i inne elementy obrotowe wymagające wyważenia. Dysponujemy dwiema wyważarkami firmy SCHENCK wyposażonymi w najnowocześniejsze oprogramowanie i aparaturę pomiarową. Zapraszamy do składania zapytań. Wyważanie i osiowanie części maszyn

zobacz więcej

Zmiana adresu oddziału firmy w Poznaniu

Data utworzenia: 1 grudnia 2017

Pragniemy poinformować, że zmianie uległ adres oddziału naszej firmy, który mieścił się w Poznaniu. Nowy adres oddziału to: "POTYRAŁA I SPÓŁKA" sp. j. ul. Kasztanowa 2B 64-320 Niepruszewo telefon 61 879 32 82 e-mail: poznan@potyrala.com.pl Niepruszewo to niewielka miejscowość w gminie Buk, mieszcząca się około 20 km od Poznania przy autostradzie A2.

zobacz więcej

Habasit: certyfikaty dla żywności

Data utworzenia: 12 kwietnia 2017

Informujemy, że istnieje możliwość pobrania certyfikatów o dopuszczeniu do kontaktu z żywnością dla produktów Habasit pod linkiem CERTYFIKATY DLA ŻYWNOŚCI

zobacz więcej

Habasit: karty techniczne produktów

Data utworzenia: 12 kwietnia 2017

Informujemy, że karty techniczne taśm oraz pasów Habasit są ogólnodostępne. W celu podejrzenia takiej karty i pobrania proszę przejść do strony pod podanym linkiem PRODUCT PORTAL W pole szukania należy wpisać typ wybranego produktu.

zobacz więcej

Habasit: modele / rysunki / akcesoria do pobrania

Data utworzenia: 12 kwietnia 2017

Pragniemy poinformować, że Habasit zdecydował o umieszczeniu wszelkich modeli i rysunków dla produktów na platformie TRACEPARTS Większość z producentów maszyn już korzysta z tego portalu. Można tam pobrać rysunki 2D oraz modele 3D. Do pobierania wymagane jest ...

zobacz więcej

Rozbudowa hali produkcyjnej

Data utworzenia: 19 lipca 2015

Ciągły rozwój firmy i zwiększająca się liczba zleceń, pozwoliły nam na rozbudowę hali produkcyjnej o nowy magazyn i miejsca konfekcjonowania taśm. Pozwoli nam to sprostać Państwa oczekiwaniom i zaowocuje bardzo płynną współpracą.  

zobacz więcej

P&S Lider Małych Przedsiębiorstw 2014

Data utworzenia: 15 stycznia 2015

 

zobacz więcej

W naszej ofercie pojawiły się TAŚMY DO BIEŻNI

Data utworzenia: 25 kwietnia 2014

Dodaliśmy do naszej oferty taśmy do bieżni z serii Habasit Fitline® z możliwością nanoszenia logo na powierzchnię. Zapraszamy do składania zapytań.

zobacz więcej

Uwaga! Zmiana adresu siedziby firmy

Data utworzenia: 2 stycznia 2013

Z przyjemnością informujemy, że od dnia 02.01.2013 nasza firma zmieniła formę prawną oraz siedzibę. Nasze obecne dane to: "POTYRAŁA I SPÓŁKA" sp. j. ul. Usługowa 11 73-110 Stargard NIP: 955 213 04 32 REGON: 320056180 KRS: 0000445651 Jednocześnie informujemy, że do końca stycznia adresem korespondencyjnym oraz do doręczeń jest dotychczasowy adres czyli: ul. Pyrzycka 41, 70-892 Szczecin.

zobacz więcej

W naszej ofercie pojawiły się TAŚMY DO SZLIFIEREK SZEROKOTAŚMOWYCH

Data utworzenia: 17 lipca 2012

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pasy o standardowych wymiarach jak i niestandardowych - dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

zobacz więcej